System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.
eBoi
Jak załatwić sprawę?
Uchwała Nr 1 Gminnej Komisji Wyborczej w Deszcznie z dnia 2 listopada 2010r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na 21 listopada 2010r.
UCHWAŁA Nr 1
GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 2 listopada 2010 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na 21 listopada 2010r.
Na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 1998r. - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010r. Nr 176, poz. 1190) Gminna Komisja Wyborcza uchwala, co następuje:
§ 1
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w wyborach zarządzonych na 21 listopada 2010r. w składach określonych w załączniku do uchwały.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej
/-/Bożena Niesłuchowska
|
Załącznik do Uchwały Nr 1 Gminnej Komisji Wyborczej w Deszcznie z dnia 2 listopada 2010r. |
|
Składy obwodowych komisji wyborczych w gm. Deszczno |
||
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1: |
||
1. |
Alicja Guźnik, zam: Maszewo |
|
2. |
Kamil Baran, zam: Ulim |
|
3. |
Mateusz Lewaszkiewicz, zam: Płonica |
|
4. |
Renata Popiel, zam: Deszczno |
|
5. |
Dominika Kina, zam: Prądocin |
|
6. |
Irena Kaczmarek, zam: Osiedle Poznańskie |
|
7. |
Jan Gajda, zam: Deszczno |
|
8. |
Danuta Okolita, zam: Deszczno |
|
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2: |
||
1. |
Agnieszka Wojciechowska, zam: Ulim |
|
2. |
Elżbieta Grzegorczyk, zam: Ciecierzyce |
|
3. |
Agnieszka Kuca, zam: Ciecierzyce |
|
4. |
Krzysztof Pikuła, zam: Osiedle Poznańskie |
|
5. |
Aneta Szala, zam: Maszewo |
|
6. |
Małgorzata Bułak-Bałachowicz, zam: Ciecierzyce |
|
7. |
Beata Zielińska, zam: Deszczno |
|
8. |
Marlena Możdżeń, zam: Osiedle Poznańskie |
|
9. |
Magdalena Szala, zam: Osiedle Poznańskie |
|
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3: |
||
1. |
Łucja Gałązka, zam: Ulim |
|
2. |
Marcelina Szłapka, zam: Dzierżów |
|
3. |
Ewa Hyszka, zam: Dzierżów |
|
4. |
Władysław Wiktorski, zam: Łagodzin |
|
5. |
Elżbieta Konarska, zam: Osiedle Poznańskie |
|
6. |
Marek Kociołek, zam: Ulim |
|
7. |
Krzysztof Urban, zam: Dzierżów |
|
8. |
Katarzyna Polańska, zam: Gorzów Wielkopolski |
|
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4: |
||
1. |
Beata Białaszczyk, zam: Białobłocie |
|
2. |
Jan Hyszka, zam: Dzierżów |
|
3. |
Anna Lewaszkiewicz, zam: Płonica |
|
4. |
Celina Pawlak, zam: Bolemin |
|
5. |
Agata Chaberska, zam: Ulim |
|
6. |
Bartosz Stefańczyk, zam: Krasowiec |
|
7. |
Ewa Polańska, zam: Gorzów Wielkopolski |
|
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5: |
||
1. |
Magdalena Cendrowska, zam: Deszczno |
|
2. |
Krzysztof Brzózka, zam: Brzozowiec |
|
3. |
Roman Lewaszkiewicz, zam: Bolemin |
|
4. |
Beata Zamara, zam: Glinik |
|
5. |
Stanisław Korczyński, zam: Ulim |
|
6. |
Wiesława Możdżeń, zam: Osiedle Poznańskie |
|
7. |
Magdalena Słomińska, zam: Deszczno |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Karolina Andrzejak | 04-11-2010 19:52 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | 02-11-2010 | |
Ostatnia aktualizacja: | Karolina Andrzejak | 04-11-2010 20:01 |